46512264_2325395647502153_4723520691868008448_o

Hodnocení IV. Plesu handicapovaných v Klatovech

4. Ples handicapovaných byl nabitý a plný momentů. Děkujeme, že jste si ho užili spolu s námi! Parádně zažongloval Kašpar Klepal, parádně se předvedli tanečníci a vše bylo protknuto sportovními ukázkami. Florbal na elektrických i mechanických vozících, slalom dvojic o ceny a losovačka s s desítkami cen. To vše doplnila skupina Orion a celým večerem nakonec provázel premiérově Víťa Šašek.

„Plesu jsme se s tanečním oddílem účastnili již potřetí a jako každoročně jsme si i letos užili skvělé atmosféry, výborné organizace a pestrého programu. O tom, že je ples v Klatovech velice oblíbený, svědčí i návštěvnost, která je rok od roku vyšší, stejně jako stále větší počet účinkujících ze všech koutů republiky,“ hodnotí ples tanečnice z SKV Praha, jejichž vystoupení bylo jedním z vrcholů večera.

Fotografie z Plesu jsou opět dostupné na našem Facebooku

Related Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>