30420836_1945590592149329_5550980485716328358_o

Hlasování Givenio odstartovalo!

Hlasujte pro nás na portále Givenio!!!

Chcete-li podpořit SK Indians Plzeň, tak dejte do konce května svůj hlas organizaci LENOX z.s. na webových stránkách dárcovského portálu Givenio. Můžete nám pomoct získat grant v hodnotě 20.000,- Kč nebo nám nákupy v e-shopech přes Givenio darovat % z běžného nákupu.

Jak to funguje?

Při nákupu si můžete vybrat 2 cesty. Můžete navštívit web Givenio a vyhledat svou oblíbenou organizaci, kliknout na Chci podpořit a vybrat si e-shop. Nebo si přidáte do svého prohlížeče plugin – darovací tlačítko, díky kterému už nikdy nezapomenete udělat dobrou věc zdarma. Darovací tlačítko je naprosto bezpečné rozšíření Vašeho internetového prohlížeče, které Vás upozorní, vždy když se budete nacházet v e-shopu, kde lze darovat % z nákupu. Stažení je naprosto jednoduché a navíc za každé stažení připíšeme podporované organizaci bonus 300 Kč!

http://www.givenio.org/cs/

V boji o grant ve výši 20.000,- Kč mohou hlasovat registrovaní uživatelé pouze online prostřednictvím „darovacího tlačítka“, a to výběrem organizace nebo projektu a zadáním e-mailové adresy hlasujícího. V případě opakovaného hlasování stejné osoby, se hlas započítá pouze jednou. Projekt, který takto získá nejvyšší počet hlasů, obdrží finanční dar 20.000 Kč. Hlasování o grant probíhá jen do konce května !!!

http://www.givenio.org/cs/grant/hlasovani#section-801

Ze srdce Vám děkujeme!

S pozdravem SK Indians Plzeň

Related Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>