V sobotu 27. dubna se v radotínské sportovní hale uskutečnilo další kolo České Powerchair Hockey ligy a SK INDIANS Plzeň nemohli chybět. Souboje o body zahájili zatím suverénní Jaguars proti New Cavaliers. Překvapení se nekonalo, a i přestože chyběl Jaguárům nejlepší střelec ligy Stanislav Cimpa, Jaguars Praha zvítězili 5:2.

Indiáni pak nastoupili k bitvě s Red Dragons a po výhře 10:3 brali ze svého prvního zápasu povinné 3 body. Poražení Draci záhy čelili bezchybným Jaguárům. Ještě v desáté minutě utkání překvapivě vedli zásluhou proměněného trestného střílení kapitána Václava Uhera, ale mistři posledních dvou sezon další odpor nepřipustili a Draky přehráli v poměru 10:2.

Indians Plzeň měli na začátku zápasu proti New Cavaliers už jistotu finále, ale diváci se rozhodně nenudili. Střílelo se ostrými, skóre se přelévalo a Indiáni si za stavu 6:6 vzali necelé dvě minuty před koncem timeout. To se ukázalo jako klíčové, když předvedli bleskový dvougólový finiš a napínavé utkání dovedli vítězně do konce.

Zůstali jsme na palubovce, abychom sehráli náš poslední sobotní zápas proti Jaguars Praha. Přestřelka na hřišti pokračovala a absence Stanislava Cimpy byla na hře Jaguárů znát. Všichni Indiáni ukázali bojovného ducha, udrželi těsnou výhru 5:4 a poprvé v historii se nám tak podařilo nad Jaguars zvítězit. Čtvrté kolo PowerchairHockey ligy uzavřelo pražské Flor-in derby mezi Kavalíry a Draky. New Cavaliers v zápase dominovali a vyhráli poměrem 12:2. Díky, byla to paráda!