Indiáni se ve dnech 10 a 11.5 zúčastnili 2. ročníku mini Prague Cupu a do svých řad získali „multifunkční posilu“ Rikkyho z pražských Red Dragons. Prvním soupeřem byli pro svěřence Zdeňka Šperera švýcarští Iron Cats, kteří vyslali do Prahy svůj B tým, ale přesto zvítězili jasně 10:3. Poločasové vedení 5:1 jen dokazuje, jak vysoká je úroveň švýcarského PH. V modrém dresu zaznamenal hattrick Jan Vaněk. Následovalo utkání proti německým Star Drivers (3:7 z pohledu Indians) a diváci viděli úplně všechno – velmi tvrdá hra, osobní souboje, ale i červená karta a ukázky individuální technické kvality hráčů.

Poté bylo na programu téměř finále letošní domácí ligy. To skutečné nás čeká už za týden. Jaguars potvrdili svou kvalitu a i se Standou Cimpou v sestavě vyhráli 5:2. Poločasový výsledek 3:2 ale dává Indiánům do finále play off naději! Posledním pátečním protivníkem byli New Cavaliers a na rozdíl od domácí ligy bušili v Praze na turnaji  do plzeňského brankoviště jako Viktorka na vůz s technologii Var a zvládli nakonec indiány porazit 8 ku 2, což znamenalo, že se tyto celky potkají i v sobotním duelu o umístění.

V sobotním mači se na Indiánech podepsala herní skepse a deprese. New Cavaliers podlehli vysoko 10:2, na vysoké prohře se však také podepsal chabý výkon ???? půjčeného gólmana s rudou hlavou. Děkujeme za možnost si na turnaji zahrát a těšíme se na finále play off! Přijďte fandit do haly na Třebešín.